Bodø Revisjonskontor AS - Din lokale revisor


En naturlig ressurs i din daglige drift

Medarbeidere i Bodø Revisjonskontor

Are Bakkefjell, Registrert revisor/daglig leder

Oppdragsansvarlig revisor

Intern linje: 75 55 17 91 / Mobil: 918 31 802
E-post: are@borev.no

Har jobbet innen revisjonsbransjen siden 1988, avbrutt av revisjonsutdannelse ved Høgskolen i Bodø i perioden 1989 - 1992 . Har siden 1995 hatt egen revisjonspraksis.

Tom Andre Svendsen, Registrert revisor

Oppdragsansvarlig revisor

Intern linje: 75 55 17 92 / Mobil: 970 89 545
E-post: tom@borev.no

Har jobbet innen revisjonsbransjen siden 1995. Revisjonsutdannelse ved Høgskolen i Bodø i perioden 1989 - 1992. Har i perioden 1992 til 1995 bl.a. jobbet med regnskap og økonomi på skipsverft. Har drevet egen revisjonspraksis siden 1998.

Astrid Selsbakk

Revisormedarbeider

Intern linje: 75 55 17 88
E-post: astrid@borev.no

Har jobbet som revisormedarbeider siden 2002. Revisjonsutdannelse fra Høgskolen i Bodø, ferdig våren 2003. Tidligere praksis bl.a. fra regnskapsarbeide og bank.


Heidi Steinsland

Revisjons- og regnskapsmedarbeider

Intern linje: 75 55 17 93
E-post: heidi@borev.no

Økonomisk/administrativ utdannelse samt bachelor i informasjons-teknologi fra Høgskolen i Bodø. Allsidig arbeidserfaring fra flere bransjer, bl.a regnskap og administrasjon. Revisormedarbeider siden 2008.

Tone Torrissen

Revisormedarbeider og autorisert regnskapsfører

Intern linje: 75 55 17 94
E-post: tone@borev.no

Revisjonsutdannelse (Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø, ferdig våren 2009. Har allsidig yrkespraksis fra flere bransjer. Revisormedarbeider siden 2009.

Stine Asphaug

Revisormedarbeider

Intern linje: 75 55 17 96
E-post: stine@borev.no


Revisjonsutdannelse (Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet, ferdig våren 2017. Revisormedarbeider siden 2017.

Vibeke Johannessen

Revisormedarbeider

Intern linje: 75 55 17 97
E-post: vibeke@borev.no


Bachelor i økonomi og administrasjon fra Høgskolen i Innlandet (Lillehammer). Ferdigstiller Bachelor i revisjon ved Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet våren 2018. Har dessuten lang arbeidserfaring i ledende stilling fra klesbutikk. Revisormedarbeider siden 2017.

Vibeke Hermansen

Revisormedarbeider

Intern linje: 75 55 17 84
E-post: vibekeh@borev.no


Økonomiutdannelse fra Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet. Har arbeidet som regnskapsfører på regnskapskontor siden 2015. Revisormedarbeider siden 2018.

Hanne Onsøien

Hanne Onsøien

Revisormedarbeider

Intern linje: 75 55 17 98
E-post: hanne@borev.no


Revisjonsutdannelse (Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet, ferdig våren 2019. Revisormedarbeider siden 2019.