Om oss

Bodø Revisjonskontor AS består av 10 dyktige og motiverte medarbeidere. I tillegg til våre lokaler i Bodø har vi også avdelingskontor i Bø i Vesterålen og på Rognan. Våre dyktige ansatte på Rognan kan treffes via denne nettsiden

Medarbeidere i Bodø Revisjonskontor


 Are Bakkefjell, Registrert revisor/daglig leder

Oppdragsansvarlig revisor

Intern linje: 755 51 791 / Mobil: 918 31 802
E-post: are@borev.no

Har jobbet innen revisjonsbransjen siden 1988, avbrutt av revisjonsutdannelse ved Høgskolen i Bodø i perioden 1989 - 1992 . Har siden 1995 hatt egen revisjonspraksis.

 Tom André Svendsen, Registrert revisor

Oppdragsansvarlig revisor

Intern linje: 755 51 792 / Mobil: 970 89 545
E-post: tom@borev.no

Har jobbet innen revisjonsbransjen siden 1995. Revisjonsutdannelse ved Høgskolen i Bodø i perioden 1989 - 1992. Har i perioden 1992 til 1995 bl.a. jobbet med regnskap og økonomi på skipsverft. Har drevet egen revisjonspraksis siden 1998.

 Jørund Tingvand, Registrert revisor

Oppdragsansvarlig revisor

Intern linje: 755 51 799 / Mobil: 915 83 286
E-post: jt@borev.no

Revisjonsutdannelse (Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø, ferdig våren 2006. Har dessuten regnskapsutdannelse fra Næringsakademiet. Har jobbet som revisormedarbeider siden 2005.

 Aleksander Holand, Registrert revisor

Oppdragsansvarlig revisor

Intern linje: 75551798
E-post: aleksander@borev.no

Revisjon og økonomiutdannelse (Siviløkonom i økonomistyring og Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø, ferdig våren 2006. Har arbeidet som revisor i BDO, og som oppdragsansvarlig regnskapsfører i Ever.

 Astrid Selsbakk

Revisormedarbeider

Intern linje: 755 51 788
E-post: astrid@borev.no

Har jobbet som revisormedarbeider siden 2002. Revisjonsutdannelse fra Høgskolen i Bodø, ferdig våren 2003. Tidligere praksis bl.a. fra regnskapsarbeide og bank.

 Heidi Marie Steinsland

Revisjons- og regnskapsmedarbeider

Intern linje: 755 51 793
E-post: heidi@borev.no

Økonomisk/administrativ utdannelse samt bachelor i informasjons-teknologi fra Høgskolen i Bodø. Allsidig arbeidserfaring fra flere bransjer, bl.a regnskap og administrasjon. Revisormedarbeider siden 2008.

 Tone Torrissen

Revisormedarbeider

Intern linje: 755 51 794
E-post: tone@borev.no

Revisjonsutdannelse (Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø, ferdig våren 2009. Har allsidig yrkespraksis fra flere bransjer. Revisormedarbeider siden 2009.

Stine Asphaug

Revisormedarbeider

Intern linje: 755 51 796
E-post: stine@borev.no

Revisjonsutdannelse (Bachelor i revisjon) fra Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet, ferdig våren 2017. Revisormedarbeider siden 2017.

Vibeke Johannessen

Revisormedarbeider

Intern linje: 755 51 797
E-post: vibeke@borev.no

Bachelor i økonomi og administrasjon fra Høgskolen i Innlandet (Lillehammer) og Bachelor i revisjon ved Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet. Har dessuten lang arbeidserfaring i ledende stilling fra klesbutikk. Revisormedarbeider siden 2017.

Vibeke Hermansen

Revisormedarbeider

Intern linje: 755 51 790
E-post: vibekeh@borev.no

Økonomiutdannelse fra Handelshøgskolen i Bodø/ Nord Universitet. Har arbeidet som regnskapsfører på regnskapskontor siden 2015. Revisormedarbeider siden 2018.